Předběžné info: Prodej Civic 1.8 Comfort 2006

Tak bohužel budu asi muset pustit svého mazlíka - je to Civic 1.8, výbava Comfort + doplněno o 16" litá kola, fólie s atestem. Najeto 23.000 km, pravidelný servis, r.v. 2006, nikdy nejeto v dešti ani zimě, garážováno - ti, kteří to auto znají, tak ví o co jde Směju se. Prakticky nový vůz. Zatím testuji cenu, zda to má smysl vůbec prodávat, potřebujeme trochu něco většího - Accord, CRV. Cena cca 270tis. Kč.

Vložil ReJa, 7. Říjen 2010 - 14:19
 

ReJa
Obrázek uživatele ReJa
příspěvků: 299
5D 1.8 Comfort
mám od: 16.8. 2006

Tak z předběžného prodeje se stává běžný prodej Směju se. Civic je k dispozici, doma se usídlil nový člen rodiny Accord Tourer Hlasitě se směju . Autí je pořád v garáži, takže stav je stále stejný - jako nový. Cena zatím zůstává s ohledem na stav a kilometry, ještě jsem nechal udělat roční prohlídku s výměnou oleje a filtrů.

--
21. Říjen 2010 - 20:40
Madrid
Obrázek uživatele Madrid
příspěvků: 124
majitel jiné generace

Tak ja zatim taky vyclavam. Byl jsem odvolan z rodne domoviny pracovne pryc, takze stejne nejblizsi dva mesice nemuzu uzavirat zadne obchody Jsem smutný . Takze se moc omlouvam a bohuzel se tak timto prodluzuje i muj status cekatele Pomoc! Ale doufam ze pod stromecek si dam krasny ctyrkolovy darecek s veeeelkou masli na predni kapote Jsem nadšen .

--
10. Říjen 2010 - 15:30
ReJa
Obrázek uživatele ReJa
příspěvků: 299
5D 1.8 Comfort
mám od: 16.8. 2006

To není kažení kšeftů Směju se. Nemám žádný spěch, takže si klidně počkám Směju se :-)

jenda200 napsal:
Morous napsal:
Narazí na lepší kus Vyplazuju jazyk Je to inzerát kousek vedle Palce nahoru výbava Sport a na ceně se dá taky rozumně domluvit :woot:

Takhle kazit kšefty... Andílek ;)
--
9. Říjen 2010 - 23:00
jenda200
Obrázek uživatele jenda200
příspěvků: 643
majitel jiné generace

Morous napsal:
Narazí na lepší kus Vyplazuju jazyk Je to inzerát kousek vedle Palce nahoru výbava Sport a na ceně se dá taky rozumně domluvit :woot:

Takhle kazit kšefty... AndílekMrk
--
9. Říjen 2010 - 13:56
Morous
Obrázek uživatele Morous
příspěvků: 1
5D 1.8 Sport
mám od: 7.9. 2010

Narazí na lepší kus Vyplazuju jazyk Je to inzerát kousek vedle Palce nahoru výbava Sport a na ceně se dá taky rozumně domluvit Jsem nadšen

--
9. Říjen 2010 - 9:19
ReJa
Obrázek uživatele ReJa
příspěvků: 299
5D 1.8 Comfort
mám od: 16.8. 2006

Jo, to jsem ještě zapomněl - nový majitel se bude muset krví podepsat, že bude jezdit jen v létě Směju se. Ne e, dělam si legraci. Výbava je Comfort, jen jsem to vylepšil o kola, jinak je to originál původní. Je to prostě dilema, potřebuju trochu zredukovat vozový park a Civic prostě nejezdí, není na něj čas a na denní ježdění mi ho je zase líto - tak buď prodat nebo zakonzervovat Směju se.

--
8. Říjen 2010 - 15:21
Iček 11
Obrázek uživatele Iček 11
příspěvků: 754
5D 1.8 Comfort
mám od: 13.6. 2006
v provozu od: 13.6. 2006

Madrid napsal:
Smarjaaaaa jsem to ale slepon nejvetsi Jsem nadšen Omlouvam se, omlouvam a spekuluji, je to hodne lakave 9_9

Tak neváhej a kup. Nechtěj slevu zadarmo. Na lepší kus nenarazíš v celé Evropě. To autíčko je vlastně né jako nové, ale je téměř nové. Ale měl bys mít na něho garáž.
---------------------------------------------------------------
Přeji každému slunce v mysli, pohodu v duši a rozum v hrsti.
--
8. Říjen 2010 - 12:38
Madrid
Obrázek uživatele Madrid
příspěvků: 124
majitel jiné generace

Smarjaaaaa jsem to ale slepon nejvetsi Jsem nadšen Omlouvam se, omlouvam a spekuluji, je to hodne lakave Koulím očima

--
8. Říjen 2010 - 12:26
Iček 11
Obrázek uživatele Iček 11
příspěvků: 754
5D 1.8 Comfort
mám od: 13.6. 2006
v provozu od: 13.6. 2006

Madrid napsal:
Zdravicko, pekne pekne ... copak to ma za vybavicku ?? ;)

Pozorně si přečti inzerát (zadání pod nadpisem). Vyplazuju jazykNápadJaponec
---------------------------------------------------------------
Přeji každému slunce v mysli, pohodu v duši a rozum v hrsti.
--
8. Říjen 2010 - 11:40
Madrid
Obrázek uživatele Madrid
příspěvků: 124
majitel jiné generace

Zdravicko, pekne pekne ... copak to ma za vybavicku ?? Mrk

--
8. Říjen 2010 - 11:22

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".