HondaClub SK/CZ zraz 30.10. a jazdenie na okruhu

nazdar priatelia,

Aj tuto jesen organizujeme na okruhu Slovakia Ring volne jazdy a kratke amaterske preteky, spojene so zrazom HONDACLUBu.

Kde? Paddock okruhu Slovakia Ring, Orechova Poton, vstup: 3 eura
Kedy? Nedela - 30.10.2011, od 8:30 do cca 18:00. Registracie na doobedne jazdy - do 8:00, v predpredaji vyrazne zlavy.

Podrobnosti budu postupne zverejnovane tu:
http://www.racingwheels.sk/racingwheels/8-RacingWheels-Days

Tesime sa na vsetkych HONDA, aj neHONDA priaznivcov motorsportu a peknych aut.

Vložil Hamlet, 30. Září 2011 - 14:14
 

pepec
příspěvků: 619
5D 1.8 Sport
mám od: 6.10. 2006

No neviem neviem, tohto roku to uz bude na zimnych gumach, a to asi nie je to spravne obutie na okruh Směju se Aj ked som pocul ze minulu sobotu boli chalani jazdi na motorkach a maju moj obdiv ... ja som skoro zamrzol pri kocikovani, ne to na masine .. a o prilnavosti gum ani nehovorim.

Pepec
8G 1,8 SPORT Royal Blue Pearl
lovec UFOnov

--
17. Říjen 2011 - 15:47
Ukrutnik
příspěvků: 227
bývalý majitel

Chysta sa alebo uz predtym bol niekto ? Ja osobne som vyskusat bol. Aj ked velmi neochotne, lebo mal som dojem ze so 140 konmi sa na okruh neoplati vyliezt som predsa len siel. (mali sme jazdit na TYPE R, ibaze este neboli vtedy k dispozicii).
Nakolko tam boli nielen auta s 2 az 3 nasobkom vykonu mojho auta, zajazdil som si velmi dobre a musel som zmenit nazor - oplatilo sa Směju se
Auto som vyskusal na hranici jeho moznosti a musim povedat ze znesie dost a aj v smyku vo vacsej rychlosti je dost dobre citatelne a jeho spravanie velmi vyvazene. Samozrejme sa to nesmie prehnat, inak je strkova zona vasa ako som mal moznost viackrat vidiet 666

--
16. Říjen 2011 - 11:34

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".