8G sraz 2010 - výsledek hlasování

Na stránce hlasování si můžete prohlédnout konečný výsledek hlasování. V poměru 40:20 zvítězil návrh č. 2 - Čechy, Sosnová + Máchovo jezero.

Do kalendářů si můžete zapsat termín 11.-13.6. Děkujeme všem hlasujícím a budeme se těšit.

Vložil jc, 15. Leden 2010 - 13:35
 

Koly
Obrázek uživatele Koly
Administrátor
příspěvků: 1398
bývalý majitel

Infostránka k 4.zrazu spustená! Komentáre prosím tam.

--
5. Květen 2010 - 17:26
jc
Obrázek uživatele jc
příspěvků: 2861
bývalý majitel

miky: mozna proto, ze vetsina pochopila, jak tohle dopadne (viz tohle dalsi zvrhle vlakno). To, ze ma Shadow absolutni pravo na poradani jakehokoliv srazu uz tu zaznelo. Ze to speje k rozdeleni nebo zaniku, je ale take jasne. Je to cesta, kterou se nekteri vydali. OK, hodne stesti.

Nevim kde se vzal napad, ze sraz uz neni srazem, pokud se to pojmenuje jinak. Prijde mi to absurdni.

Jinak Icku zbytecne mlzis.

1. To, ze chybely penize na minuly sraz, a vybiralo se to od lidi (po dost pozdnim ohlaseni), je zcela jednoznacne chyba managementu. Jiste se da prihlednout k ekonomicke situaci, ale takoveto sponzorske akce by mely byt podlozene smlouvou. Tohle je ta cast, ktera nebyla zvladnuta. Krom toho Koly uz drive posilal vypocty, ktere rikaly, ze se to v danem poctu nezaplati. Musime se k tomu stale vracet?

2. Zcenzurovana byla tvoje urazka ohledne Gondy, ktera obsahovala obraty jako "stado hlupacku". Respektuju, ze to je tvuj vyjadrovaci styl, ale ty respektuj, ze to nekoho urazi a porusujes tim pravidla. Prestan se citit ublizeny a respektuj ostatni.

3. Co se tyce starsi akce s venomem, tak neslo ani omylem o nejake popichnuti. Opakovane jste si nadavali a nenechali jste toho ani pres upozorneni. Pravdepodobne sis myslel, ze te jako stareho clena nemuze nic spatneho potkat, ale tentokrat jsi to prehnal.

Tvoje konflikty jsou s nami uz od zacatku tohodle webu. Jestli mne neco mrzi, tak je to to, ze jsem s tim neco neudelal driv. Nemel jsem prechazet to jak sis vzdycky vybral jednu obet a do te ses pustil. Zacalo to "tripismenkovymi blby" JOEm pocinaje a pokracovalo to dal. Nakonec doslo i na mne, kdyz se ze mne stal "diktator". To si taky pamatujes? Vaze se k tomu zajimava historka.

Kolik spiny se tu jeste bude muset objevit nez to skonci?

Tohle vlakno uzaviram. A durazne doporucuju, abyste v tom nepokracovali ani jinde.

--
19. Leden 2010 - 17:16
miky
příspěvků: 353
majitel jiné generace

Shadow napsal 14.1.o setkaní v Jeseníkach.Nikdo nepodal žádnou námitku.Iček to už nazýval "4.srazem",opět nikdo nic.Proč?Vše začalo až Shadow napsal,že je přihlašených zatím 20 CV.

Myslím si,že malou vinu na tom má i zdržování a zatajovaní srazů z Čech.
Za sebe můžu napsat,že jsem pevně rozhodnut,že přijedu na oba srazy a neznechutí mi to ani takový buran,jako je Rybíz.

--
19. Leden 2010 - 16:46
ReJa
Obrázek uživatele ReJa
příspěvků: 299
5D 1.8 Comfort
mám od: 16.8. 2006

Jasný, proto jsem tak trošku zděšeně koukal na tu diskusi Směju se. Ono se možná sešlo víc okolností ve špatnou dobu - být poblíž Jeseníků, tak tam pojedu, ale bohužel s ohledem na rodinu to nepůjde, takže zůstává jen Sosnová. Ale chápu, že komu se nebude chtít do Sosnové, tak pojede na druhý srázek, ten kdo se přihlásil k Mácháči, tak pojede tam a když bude mít náladu, tak může i na Moravu a naopak. Možná by klidně pro příští ročníky šlo pořádat oba srazy..jen by měly mít rozestup alespoň dva měsíce - pak myslím, že je to naprosto OK (to teď nešlo zařídit, protože se připravovalo více alternativ na jeden termín).

Shadow napsal:
2 Reja: Kdyby reagovali a jednali všichni jako Ty, pak by mohly být srazy tři i čtyři a určitě by to nic nedegradovalo. Ono se nic ani degradovat nebude. Výroční sraz je jak píšeš ten v Sosnové a to nepopírám a uznávám, dokonce jsem se dodneska na něho těšil. Svou práci sliby a závazky vůči zúčastněným při přípravě jsem povinen dodržet, jinak bych si mohl plivnout do ksichtu.

Apropo, kdyby byly dorženy podmínky pro termín vyhlášené samotnými adminy, tak by ani dva v podstatě nešlo pořádat. Nikde ani nepoužívám výrazu sraz pro Jeseníky. Jen jsme chtěli využít možnost zúročit vynaložené úsilí pro členy, kterým Sosnová nevyhovuje. To ale kromě Tebe a několika světlým výjimkám ani nevysvětlím.

Only Shadow of ALF

--
19. Leden 2010 - 16:39
Iček
Obrázek uživatele Iček
příspěvků: 2643
5D 1.8 Comfort
mám od: 12.6. 2006

to Stano: Poklonu za Tvá slova. Jako spolupořadatel všech dosavadních srazů máš jistě v paměti, že jsme se tam pokaždé uvolněně bavili a pobavili. Ze srazu na sraz jsme se vždycky těšili. Velkou zásluhu, kromě jiných a dalších, na tom vždy má Koly, který svým osobitým a nenapodobitelným způsobem napsal pokaždé zajímavou a zábavnou EKORALLY a výsledky šoumensky odkomentoval.

Nemyslím, že kdokoliv by měl zlé úmysly a chtěl někoho znechutit a odradit. Jen se tu cosi zadrhlo na býčí a beraní tvrdohlavosti kohosi. Sám, protože pokaždé říkám věci tak, jak je vidím, určitě jitřím emoce i u neinformovaných a nezasvěcených. Ale diskuse musí být, byť se říkají věci nepříjemné a výtky, co nechceme slyšet. Z takové katarze vyjde nakonec prospěšná věc a tou právě bude 4. sraz v Sosnové (doufám, že nebude pršet nebo že majitel autodromu nezruší termín k vůli jiné lukrativnější akci. I to je ve hře.) a setkání v Jeseníkách (doufám, že vyjde počasí na jedničku). Na tom opravdu není nic zlého.

Takže toto je jakýsi folklor tohoto fóra.

To se zapije

_____________________________________________________________________

--
19. Leden 2010 - 15:16
Shadow
příspěvků: 394
5D 1.8 Sport
mám od: 14.2. 2008

Tak to se jim docela podařilo. Těšil jsem se na sraz do Sosnové, ale představa, že bych se tam setkal s lidmi které klidně můžu jmenovat: jc, rybiz, Tomik010 a někteří další mne definitivně srazila do kolen. Vím, že nikomu z nich nebudu chybět, vlastně nikomu chybět nebudu. Jen mi bude chybět spousta prima lidí a zábavy. Ale o to jde především.

Only Shadow of ALF

--
19. Leden 2010 - 14:57
stano
příspěvků: 57
5D 1.8 Executive
mám od: 31.8. 2006

Vážení, nechcem sa stavať ani na jednu stranu, preto nepodporím alebo neodsúdim ani jedného z Vás, ale uvedmote si čo robíte.
Ďalším pokračovaním tohto, miestami až nechutného, osočovania dosiahnete, že tí ktorí sa tešili na obe stretnutia pôjdu len na jedno a niektorí vôbec nikde. Určite tým utrpí atmosféra aj jednej, aj druhej akcie, ktoré potom budú bežať v atmosfére xenofobie, schizofrenie a paranoje. Toto vážne chcete? Ak áno, tak je mi Vás úprimne ľúto. Ale najmä je mi ľúto tých nezúčastnených, ktorí sa tešia na to, že na týchto stránkach nájdú spriaznené duše, že sa tešia na stretnutia s nimi.
Má niekto ešte naozaj niečo zásadné a prínosné povedať na tému zrazu? Niečo čím by niekoho neurazil?

--
19. Leden 2010 - 14:57
Iček
Obrázek uživatele Iček
příspěvků: 2643
5D 1.8 Comfort
mám od: 12.6. 2006

Omlouvám se vám všem, že jsem chtěl posloupně číslovat srazy. Jak vyplynulo z diskuse, Jeseníky - Dolní Moravice se stane setkáním nikoliv srazem, jak jsem navrhoval. Domníval jsem se mylně a osoboval jsem si k tomu právo, že jako jediný organizátor 0. srazu 2006 v Brně u hotelu OREA SANTON, jsem srazy začal číslovat od nuly. Na všech následujících jsem spolupracoval a pomáhal. Ano, důchodce, mám dost času! Setkání v Dol. Moravici nebráním a přiložím ruku jeho k zorganizování. Doufám pevně, že na tom nic závažného proti slušnému chování není? Ačkoliv jsem původně prohlásil a tvrdil opak. Ale snad mohu své rozhodnutí změnit, když tím neurazím?

K demokracii a spravedlivému metru na tomto fóru jen toto:
JUMBIK5 musel před srazem ve Všemině na poslední chvíli snížit částku, kterou vložil jako sponzor do srazu ze 150.000,-- Kč na Kč 90.000,--, protože jeho firmy v hospodářské a finanční krizi na to neměly, což nemohl na podzim 2008, v době vyhlášení poplatků a cen, tušit. Nehledě k tomu, že mu úplně na poslední chvíli odřekl externí sponzor a to vlastně vedlo k tomu, že jsme zvýšení cen za pobyt na srazu oznámili, jak přesně spočítáno jeho největším kritikem, 4 dny před zahájením srazu ve Všemině. Dodnes leží špína neprávem na JUMBIKOVI5.

O DVD ze srazu ve Všemině se zde už nikdo ani neopováží ceknout. Moje kritika a kritika Shadowa na toto téma byla po 4 dnech zcenzurována. Kritizovaný si to na administrátorovi vymohl s tím, že jinak na tom DVD nebude dále pracovat. Dodnes to DVD nemáme.

Popíchl jsem kdysi v diskusi Venoma, nenapsal jsem ani jedno nežádoucí slovo a stejně jako on jsem dostal 6 dnů distanc. Dodnes jsem nepochopil za co?

Chápu, že členové fóra o tomto zákulisí nemají ani potuchy. A tak do nás řežou. Můžeme za všechno!

Dámy a pánové, přeji vám hezký a touto diskusi nerušený den!

Iček

P. S. Pokud bude tento příspěvek zcenzurován, je to jasné. Zvítězí ona demokracie, stejně jako ta anketa o srazu....., nekonzultovaná s kýmkoliv a spuštěná jediným administrátorem, postavená na míru Sosnové.

_____________________________________________________________________

--
19. Leden 2010 - 14:48
Shadow
příspěvků: 394
5D 1.8 Sport
mám od: 14.2. 2008

jc napsal:
Shadow: Nevim kde porad beres ten prosinec.

První zmínka, že se opravdu něco připravuje:
Padam -
Zdravíme všechny,
rádi bychom vás seznámili s tím, že alternativní návrh konání srazu bude a připravuje ho náš tým, ve složení já, Koly, pepavasa a jc. Očekávejte, že náš návrh bude inovativní a v některých bodech se bude lišit od předcházejících ročníků, myslíme samozřejmě v pozitivním směru. Můžete se těšit na spoustu zajímavých zážitků. Mrk
--
24. Listopad 2009 - 20:19

A že opravdu něco máte připraveno:

Koly -
Milé dámy, vážení páni! Mrk

Oficiálne predstavujeme náš návrh na konanie zrazu.
--
24. Prosinec 2009 - 9:42

Nerad kecám a vím o čem mluvím. Jinak to byly jen náznaky a nic férově na rovinu.

Only Shadow of ALF

--
19. Leden 2010 - 14:46
Shadow
příspěvků: 394
5D 1.8 Sport
mám od: 14.2. 2008

2 Reja: Kdyby reagovali a jednali všichni jako Ty, pak by mohly být srazy tři i čtyři a určitě by to nic nedegradovalo. Ono se nic ani degradovat nebude. Výroční sraz je jak píšeš ten v Sosnové a to nepopírám a uznávám, dokonce jsem se dodneska na něho těšil. Svou práci sliby a závazky vůči zúčastněným při přípravě jsem povinen dodržet, jinak bych si mohl plivnout do ksichtu.

Apropo, kdyby byly dorženy podmínky pro termín vyhlášené samotnými adminy, tak by ani dva v podstatě nešlo pořádat. Nikde ani nepoužívám výrazu sraz pro Jeseníky. Jen jsme chtěli využít možnost zúročit vynaložené úsilí pro členy, kterým Sosnová nevyhovuje. To ale kromě Tebe a několika světlým výjimkám ani nevysvětlím.

Only Shadow of ALF

--
19. Leden 2010 - 14:29

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".