Servis ALDA, Veleň Mírovice (nedaleko Praha - Letňany), Aleš - 723 133 134

Servis ALDA

Aleš alias ALDA nabízí všem Hondařům servisní služby a jedinečné ceny na originální náhradní díly Honda v ČR. Při své 13ti-leté praxi, co by mechanik v autorizovaných servisech značky Honda, získal mnoho zkušeností nejen se staršími, ale především s novými vozy (2006+).

Jeho práce se vyznačuje vysokou kvalitou, za kterou osobně ručí. Díky kvalitním a zaručeným partnerům je schopen zajistit kompletní škálu servisních prací od výměny brzdových destiček až po generální opravu převodovky.

Nabídka služeb ve zkratce:

- pravidelné servisní prohlídky
- běžné opravy a údržba
- zajištění přípravy na STK a STK samotné
- generální opravy
- montáže doplňků: HandsFree sady, zámky řazení, parkovací senzory, tažná zařízení atd.

- neprovádí tuning!!!!!!

- dodávka originálních autodílů a doplňků Honda se slevou 40% pro všechny !

Zkrátka zavolejte a přesvědčte se sami.

Lokalita: Veleň Mírovice (nedaleko Praha - Letňany)
Kontakt: Aleš - 723 133 134 (pokud nereaguje má volno/dovolenou)

PS: Kontakt pouze telefonicky, počítač využívá jen velmi výjimečně a po předchozí domluvě.
PS2: Text převzat z honda clubu.

Vložil shamania, 21. Červen 2011 - 14:38
 

conty
Obrázek uživatele conty
příspěvků: 84
bývalý majitel

Včera jsem si vyzvedával CR-V - standardní servis, za mě opět super přístup. Udělalo se jen to, co se mělo, ne i to nepotřebné, s čím jsem auto přivezl, že by bylo potřeba. To je i důvod proč k Aldovi jezdím, vždy jsme se na všem rozumně domluvili ke spokojenosti obou...

--
8. Únor 2017 - 9:53
FLP
Obrázek uživatele FLP
příspěvků: 696
bývalý majitel

Ja si myslím, že určite to stojí aspoň za zváženie. Ja som zvolil Aldu kôli času objednania (čakal som týždeň) a k Dannymu sa neviem dostať of žačiatku ledna, kedže má teraz dosť práce a najbližšie ma chcel objednať na březen, kedže to nehorelo. Hold nechcel som sa pozerať na žiarovky na stole ale chcel som ich mať v aute čo najskôr.

Spritmonitor.de

--
7. Únor 2017 - 21:01
tomika
Obrázek uživatele tomika
příspěvků: 840
bývalý majitel

Diky za aktualni referenci, ze by sel do sebe? Treba mu jeste dam sanci...

Spritmonitor.de

--
7. Únor 2017 - 20:54
FLP
Obrázek uživatele FLP
příspěvků: 696
bývalý majitel

Pridám sem referencie po dnešnej návšteve. Nemal som nejako nervy a silu si vymeniť xenónové žiarovky, tak som to nechal na Aldu. Ďalej sme sa pozreli na podvozok, kedže jazdiť s ním po D1-ke, nie je veľmi pohodlné. Alda nakoniec zhodnotil, že je nutné vymeniť celé tlmenie (tlmiče, pružiny, horné uloženie, prachovky a dorazy) čo hovoril, že bude cca 20t Kč, má mi ešte upresniť cenu. Zaujímavé je, že Danny mi povedal pred 3 mes, že ľavá stabilizačná tyčka je pomaly na výmenu Alda povedal, že nemá žiadnu vôlu Tak to mrkám . Za 1,5 hod práce si zobral 1000 Kč, čo je síce viac ako Danny ale je to ešte akceptovatelné. Inak je to prijemný chlapík s ktorým sa da dobre pokecať.

Spritmonitor.de

--
7. Únor 2017 - 20:51
DavidK
příspěvků: 197
bývalý majitel

jak jsem psal u téma Honda Kolín, mě to skoro samé stálo 4250kč....se vyplatí jezdit do neznačkového Palec dolu

--
13. Říjen 2015 - 21:15
palmexman
Obrázek uživatele palmexman
příspěvků: 396
bývalý majitel

Hoši dát 7500 za prohlídku a výměnu oleje je blbost.
Prohlídku dělá servis aby něco ideálně našel a mohl opravit...
Fuj brr nesmysl...

Já olej do Hondy vozím a výměna je i se serviskou a papírem s filtrem nevím kolik 1200Kč....a za prohlídku bych víc jak hodinovejch 400Kč nedal.

--
2. Říjen 2015 - 21:24
jenda200
Obrázek uživatele jenda200
příspěvků: 643
majitel jiné generace

Dodo: Ano, komplet i s prací.

--
2. Říjen 2015 - 17:28
ocelot80
příspěvků: 33
5D 1.8 Sport
mám od: 11.4. 2013
v provozu od: 21.7. 2009

Kdyz uz se to tu resi, tak pridam take svoji zkusenost:

Vymena oleje, filtru (olejovy vlastni), plneni a desinfekce klimy, cisteni brzd a prohlidka po nakejch 70tis.
Celkem 7500

--
2. Říjen 2015 - 13:28
Kubajsu
Obrázek uživatele Kubajsu
příspěvků: 486
bývalý majitel

Já na jaře prohlídka po 120 bez převodovýho oleje, ale s rozebráním dveří (oprava stahování okýnka) a čištěním brzd u Danyho za 6000 včetně materiálu.

Spritmonitor.de

--
1. Říjen 2015 - 20:22
dodo
příspěvků: 300
bývalý majitel

jenda200: ty 3k celkem s praci?

--
1. Říjen 2015 - 20:04

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".