Nový Civic 2016 - 10.generace

Vložil kovzby, 8. Duben 2015 - 19:15
 

jc
Obrázek uživatele jc
příspěvků: 2861
bývalý majitel

fakt? Smích

--
31. Březen 2017 - 8:11
FLP
Obrázek uživatele FLP
příspěvků: 696
bývalý majitel

@jc: toto je 4-valec. 3-valec je len 1.0 Turbo

Spritmonitor.de

--
30. Březen 2017 - 12:55
jc
Obrázek uživatele jc
příspěvků: 2861
bývalý majitel

Koukal jsem na video a prijde mi to stejne nedotacive jako to co jsem mel ja. Kazdopadne na trivalec dobry cas MrkSmích

--
30. Březen 2017 - 12:16
Rogger01
Obrázek uživatele Rogger01
příspěvků: 533
bývalý majitel

Ok Martine. Viděl jsem a taky i sdílel. Já tobě díky za nevšední zážitek. (má první zkušenost s okruhem)

2bep napsal:
Rogger01 už to v sobě nemusí držet, už je to zveřejněno Směju se
CXG 1,5 Sport Plus v Mostě

Tome díky za pomoc s uložením věcí a přezouváním.


--
30. Březen 2017 - 11:15
2bep
Obrázek uživatele 2bep
Administrátor
příspěvků: 5047
bývalý majitel

Rogger01 už to v sobě nemusí držet, už je to zveřejněno Směju se
CXG 1,5 Sport Plus v Mostě

Tome díky za pomoc s uložením věcí a přezouváním.


--
29. Březen 2017 - 16:41
niio
příspěvků: 1655
bývalý majitel

ja som mal jazdu cca 20min, v Ba doporucujem na predvadzacku hondu na tomasikovej, ide sa z ruzinova von na dialnicu a po gagarinke naspat. ak je premavka, tak v kolone je este cas na skusanie radia, stresneho okna atd...
Skusal niekto, ako hra repro, ked je zdroj hudby mobil? lebo radio katastrofa, ale z mobilu to vacsinou zvykne hrat uz celkom obstojne, dokonca aj na 8G

--
28. Březen 2017 - 9:42
pilot
příspěvků: 574
5D 1.8 GT
mám od: 11.1. 2019
v provozu od: 26.7. 2010

v reálu vypadá dobře, proporce jsou docela vyvážené. Detaily jsou na zvážení každého soudruha, a dalo by se o tom popsat hrozně moc, navíc každý má v určitém ohledu pravdu. Vevnitř je místa dost, vpředu v nejnižším posezu mám místa nad hlavou fakt hodně. Sice mi připadá diskutábl střešní okno, když je klima (za jízdy tam fakt moc koukat nejde..), ale věřím, že i to své příznivce najde. Trochu mi mrzí změna v červené z milano red na rally red, která je světlejší, ale s přidaným černý bodkitem to je víc než snesitelné. Motoricky 1,5 vypadá snad i lepší jak 2,0 atmo, ale to by chtělo delší jízdu a "zajetý" motor, přeci jen projetí bylo velmi krátké a motor v podstatě studený.. A čas ukáže spolehlivost..
Osobně lituji ztráty magic seats a roviny po sklopení sedaček. Absence výdechu klimy v přední přihrádce je malichernost, ale proč to tam nenechali..(??) Zadní "schovaná" klika mi taky připadala jako image značky, nyní je už "klasická".
Podvozkově je fakt proti 8g dál, to je patrné ihned.. Ovládání na první dobrou, velice pozitivní pocit..
Prostě vcelku spokojenost, vývoj nelze zastavit..

--
27. Březen 2017 - 20:32
niio
příspěvků: 1655
bývalý majitel

Milos57 napsal:

Celkově v reálu vypadá líp než na fotkách, je o 26,3cm delší, 3,4cm širší a 2,6 cm nižší.

co mi vadi na tej dlzke je, ze zbytocne je o 10cm dlhsie bez pridanej uzitkovej hodnoty vo vnutri. je to kvoli zadnemu narazniku, ktory vystupuje o 10cm za hranu kufra (8G kufor licuje s naraznikom - tento koncept prevzali neskor ine automobilky: peugeot, ford, opel insignia). mohli kufor potiahnut na hranu naraznika, vyzeralo by to krajsie a zvacsil by sa kufor.
--
27. Březen 2017 - 11:47
niio
příspěvků: 1655
bývalý majitel

nadvaznost na 8G sa tam da najst, ale kto ocakava nadvaznost, ako v pripade vw group (kde clovek 10rokov netusi, na aku generaciu sa pozera), bude sklamany.
predok vyzera super agresivne, na ten zadok si treba zvyknut. osobne si myslim,ze sa mali pokusit spravit vyfuky, ako ma 8G, teda do tych placaciek na muchy.

--
27. Březen 2017 - 9:56
Milos57
Obrázek uživatele Milos57
příspěvků: 115
bývalý majitel

První dojem naživo, viděl a přicházel jsem ze zadu z cca 15m:
ty vystouplé zadní světla nejsou tak zlý, oni se v té šířce ztratí
i ty plácačky na mouchy(černé plasty po stranách v předu i vzadu)nejsou tak hrozný, ale pořád se mi nelíbí
přední kapota je obrovská, ale pěkně prolamovaná
je to velká kráva
Celkově v reálu vypadá líp než na fotkách, je o 26,3cm delší, 3,4cm širší a 2,6 cm nižší. Vystavovali ji v modré metle.8G je kompaktnější a vypadá proti tomu jako malé auto. Chtělo by je postavit vedle sebe. Objednám si jízdu, uvidím jak to bude uvnitř a jaká bude jízda. Myslí, že vzhledem k výbavě, 1,5 sport, pokud trochu půjdou dolů, tak ta cena by mohla být akceptovatelná. A třeba něco udělají s těmi plácačkami na mouchy a půjdu do toho. Osmička mě taky dostala až na GT verzi(maska a lemy v barvě)

--
27. Březen 2017 - 8:27

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".