Autoservis David Volny,Ostrava Radvanice.TEL.777164697.email volnasdave@volny.cz

OPRAVY VSECH ZNACEK,MECHANICKE,KAROSARSKE,LAKYRNICKE PRACE

Vložil volňaska, 11. Duben 2010 - 21:43
 

Dejv
Obrázek uživatele Dejv
příspěvků: 1522
5D 1.8 Sport
mám od: 1.4. 2011
v provozu od: 1.4. 2011

volňaska napsal:
Dejv napsal:
miky napsal:
mcpoll napsal:
miky napsal:
Tak bych chtěl opět poděkovat Davidovi,za rychlou výměnu oleje a filtru za skvělou cenu. :thumbup:

Hoď sem tu skvělou cenu ať mám nějaké srovnání...

200Kč za práci.


To je taková informace "na houby".
Jestli je to jen "za práci" tak to ti gratuluji k ušetřeným 150 Kč oproti Hondě. Olej a filtr sis musel zhánět sám? Nebo by ti ho taky sehnal levněji?

skusil nekdy prijet do znackoveho servisu,a rict ze chces vymenit jen olej a ze mas jeste svuj?jestli by tuto zakazku vzali tak by me tedy zajimalo kolik by vzali.
samozrejme ze olej muzu sehnat jakykoliv za dobrou cenu,ale internetovou cenu nidy nedosahnu,to je snad jasne.

Však jasné, už mlčím. První co mi bylo ujasněno je, že to vlastně ani nebyl majitel Hondy ale Mazdy. Takže se tímto všem zúčastněným omlouvám za Offtopic a taky za mou nechápavost.
--
17. Červen 2013 - 13:38
volňaska
Obrázek uživatele volňaska
příspěvků: 1034
obdivovatel

Dejv napsal:
miky napsal:
mcpoll napsal:
miky napsal:
Tak bych chtěl opět poděkovat Davidovi,za rychlou výměnu oleje a filtru za skvělou cenu. :thumbup:

Hoď sem tu skvělou cenu ať mám nějaké srovnání...

200Kč za práci.


To je taková informace "na houby".
Jestli je to jen "za práci" tak to ti gratuluji k ušetřeným 150 Kč oproti Hondě. Olej a filtr sis musel zhánět sám? Nebo by ti ho taky sehnal levněji?

skusil nekdy prijet do znackoveho servisu,a rict ze chces vymenit jen olej a ze mas jeste svuj?jestli by tuto zakazku vzali tak by me tedy zajimalo kolik by vzali.
samozrejme ze olej muzu sehnat jakykoliv za dobrou cenu,ale internetovou cenu nidy nedosahnu,to je snad jasne.
--
17. Červen 2013 - 5:41
miky
příspěvků: 353
majitel jiné generace

Kolik by si chtěl Dejve aby to někdo dělal za stovku?Nemusíš mi gratulovat k ušetřeným 150kč já mám s autorizovanýma servisama jen špatné zkušenosti.Málo,že jsem si koupil nové auto s vyměněným motorem aniž bych na to byl upozorněn,tak mají ještě tu drzost si třeba zaučtovát výměnu zadních destiček když ji vůbec nedělali.Klimu kterou čistili a za týden smrděla znovu.To bych mohl pokračovat......Vše v Hondě F-Místek.
Tak přijedu olej se mění za tepla téměř hned do poslední kapky.Takhle to v žádném autorizáku neudělají(pokud tam nebudeš stát a koukat jim na ruce).
Viděli jsme se na Ostravském srazu a asi si zapoměl,že už Hondu nemám.Olej i filtr jsem si sehnal sám.

--
9. Červen 2013 - 12:12
Dejv
Obrázek uživatele Dejv
příspěvků: 1522
5D 1.8 Sport
mám od: 1.4. 2011
v provozu od: 1.4. 2011

miky napsal:
mcpoll napsal:
miky napsal:
Tak bych chtěl opět poděkovat Davidovi,za rychlou výměnu oleje a filtru za skvělou cenu. :thumbup:

Hoď sem tu skvělou cenu ať mám nějaké srovnání...

200Kč za práci.


To je taková informace "na houby".
Jestli je to jen "za práci" tak to ti gratuluji k ušetřeným 150 Kč oproti Hondě. Olej a filtr sis musel zhánět sám? Nebo by ti ho taky sehnal levněji?
--
9. Červen 2013 - 9:55
mcpoll
Obrázek uživatele mcpoll
příspěvků: 99
3D 2.2 Sport
mám od: 20.9. 2011
v provozu od: 12.8. 2008

miky napsal:
mcpoll napsal:
miky napsal:
Tak bych chtěl opět poděkovat Davidovi,za rychlou výměnu oleje a filtru za skvělou cenu. :thumbup:

Hoď sem tu skvělou cenu ať mám nějaké srovnání...

200Kč za práci.

Ale no ták, dej sem komplet ceny i se značkou oleje...

--
10. Červen 2013 - 17:05
miky
příspěvků: 353
majitel jiné generace

mcpoll napsal:
miky napsal:
Tak bych chtěl opět poděkovat Davidovi,za rychlou výměnu oleje a filtru za skvělou cenu. :thumbup:

Hoď sem tu skvělou cenu ať mám nějaké srovnání...

200Kč za práci.

--
9. Červen 2013 - 8:26
mcpoll
Obrázek uživatele mcpoll
příspěvků: 99
3D 2.2 Sport
mám od: 20.9. 2011
v provozu od: 12.8. 2008

miky napsal:
Tak bych chtěl opět poděkovat Davidovi,za rychlou výměnu oleje a filtru za skvělou cenu. :thumbup:

Hoď sem tu skvělou cenu ať mám nějaké srovnání...

--
4. Červen 2013 - 23:31
miky
příspěvků: 353
majitel jiné generace

Tak bych chtěl opět poděkovat Davidovi,za rychlou výměnu oleje a filtru za skvělou cenu. Palec nahoru

--
20. Květen 2013 - 0:08
Dejv
Obrázek uživatele Dejv
příspěvků: 1522
5D 1.8 Sport
mám od: 1.4. 2011
v provozu od: 1.4. 2011

volňaska napsal:
:wtf:

Co je?
--
18. Květen 2013 - 7:35
volňaska
Obrázek uživatele volňaska
příspěvků: 1034
obdivovatel

WTF!

--
17. Květen 2013 - 21:36

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".